Revo Team

Revo Team

Webinar odbędzie się już w ten czwartek o 20:00

BEZPŁATNY WEBINAR:

"3 KROKI, DZIĘKI KTÓRYM OSIĄGNĘŁAM SZCZĘŚCIE I SPEŁNIENIE"

,,3 KROKI, DZIĘKI KTÓRYM OSIĄGNĘŁAM SZCZĘŚCIE I SPEŁNIENIE"

Dołącz do bezpłatnego webinaru w czwartek o 21:00

  1. Dowiesz się, jak mieć niekończącą się motywację do działania i poznasz jeden krytyczny element, który za to odpowiada.

  2. Odkryjesz moją sprawdzoną metodę, jak pokonałam strach przed opinią innych,  działaniem i wyjściem ze strefy komfortu, dzięki czemu stałam się pewna siebie, postawiłam na siebie i zaczęłam spełniać swoje marzenia. 

  3. Środowisko jest silniejsze niż silna wola. Pokażę Ci, jak zmieniłam niesprzyjające otoczenie na takie, które dmucha sobie w skrzydła, motywuje, inspiruje do ciągłego rozwoju i osiągania celów.

Blanka Szlachcińska-Moraniec - liderka, mentorka, inspiracja i autorka Dziennika Szczęścia. Jej misją jest pomaganie innym, prowadzenie do niezależności, wolności oraz życia na własnych warunkach.

 
Współzałożycielka REVO, społeczności, która dmucha sobie w skrzydła i wspiera ambitne osoby w realizacji marzeń.


Po kilku latach pracy na etacie jako dziennikarka oraz prowadzenia własnej działalności gospodarczej w branży finansowej, szerzy ideę budowania biznesu bez dużego wkładu własnego. Biznesu, który można wykonywać w każdym miejscu na świecie i który daje możliwość osiągnięcia dochodu pasywnego. Od 2019 roku buduje i rozwija projekt w branży e-commerce dając przede wszystkim kobietom gotowe narzędzie do zarabianie w internecie, osiągnięcia wolności czasowej i finansowej.

 
Od 2017 roku miłośniczka oraz praktyk rozwoju osobistego i duchowego.
Jest biznes partnerką i przyjaciółką Karoliny Buron, pierwszej Polki i jednej z kilku kobiet na świecie odznaczonej Fire Team Weteran w Teamie Tony’ego Robbinsa. Dzieliła scenę z takimi osobami, jak Ewelina Gawłowska, Barbara Piasek, Grzegorz Biernacki, Piotr Mosio czy Daniel Konieczny.


Prywatnie żona cudownego mężczyzny, mama dwóch wspaniałych chłopców i kotki. Zakochana w ludziach, w życiu, w REVO - z ogromnym poczuciem misji zmieniania świata na lepszy, po tym, jak jako dziecko obejrzała film „Podaj dalej” (z ang. Pay it forward). Oczarowana fizyką kwantową i pracą z podświadomością, Optymistka, która w każdej sytuacji widzi plusy.

>